Torvastad

Utvalg og komiteer

Utvalg og komiteer

BYGG OG ANLEGGSUTVALG

LEDER Vidar Vea 99790890 vidar.vea@seadrill.com
MEDLEM Roger Moss Liknes   roger.liknes@karmsund-sveis.no
MEDLEM Øyvind Tveit NY 2014  
MEDLEM Mathias Nordvik NY 2014  
KONSULENT Geir Ove Stokke    
SEKRETÆR Ole Førland 90868900 ole@torvastad.no

DUGNADSGRUPPE

LEDER Jostein Hagen 90054041 ar-jost@online.no
MEDLEM Gunnar Velde 48117934  
MEDLEM Torjus Lilleskog 47852374  
MEDLEM Tor Magne Kristiansen  90877597 tor_magne.kristiansen@chello.no
MEDLEM Harald Vedø 95931282  
MEDLEM Ola Nordal 98475171  
MEDLEM Leif Larsen 93237400 l.l@halandogkarlson.no
MEDLEM Jan Sandhåland 97619476  
MEDLEM Oddvar Olsen 95086529 odkaareo@online.no
MEDLEM Magnus Steensnæs 99245996  
MEDLEM Arthur Amundsen  97120898  
MEDLEM Reidar Torvestad 97419174 rtorvestad@gmail.com
MEDLEM Sigmund Storesund 91376919 storesunds@yahoo.com
MEDLEM John Kåre Rykkje 91538392 ka-rykkj@online.no
MEDLEM Jan Ørpetveit 91623272  
MEDLEM Knut Åsheim 97143297  
MEDLEM Rolf Arne Osnes 91691964  
MEDLEM Christen Hausken    
MEDLEM Vidar Mortveit    
MEDLEM Bjørn Storesund    

DATA OG IT

MEDLEM Maria Osnes Tønnessen 918 13 048 mariaosnest@gmail.com
MEDLEM Vidar Skjøllingstad    
MEDLEM Ole Johannes Emmerhof    

ARRANGEMENTSKOMITE

MEDLEM Ingelill Josefesen 98067763 ingjosef@online.no
MEDLEM Gro Anita Severeide 99643733 boaase@online.no
MEDLEM Tor Magne Kristiansen 90877597 tor_magne.kristiansen@chello.no

BASARKOMITE

MEDLEM Linda Storm 41801038 linstorm@online.no
MEDLEM Lena M. Bakke 93450042 lena.m.bakke@bluezone.no
MEDLEM Astrid Jægtvik 93024916 astja@online.no
Konsulent  Tor Magne Kristiansen 90877597 tor_magne.kristiansen@chello.no

JUBILEUMSKOMITE 2015

Ingelill Josefesen 98067763 ingjosef@online.no
Gro Anita Severeide 99643733 boaase@online.no
Tor Magne Kristiansen 90877597 tor_magne.kristiansen@chello.no
Leif A. Larsen    
Jostein Hagen    
Siv Storesund    

DIPLOMKOMITE

LEDER Christen Hausken    
MEDLEM Siv Storesund 47867866 sivstoresund@hotmail.com
MEDLEM Heidi Nilsen    

ARKIVARER

Kirsten Hausken    
Christen Hausken    

VALGKOMITE

MEDLEM Medlem fra Fotball
MEDLEM Medlem fra Fotball
MEDLEM Medlem fra Idrettsskolen
MEDLEM Medlem fra Friidrett
MEDLEM Medlem fra Orientering
MEDLEM Medlem fra Innebandy


Torvastad IL
Hålandsveien 170
4260 TORVASTAD
Tlf. 52 83 95 16
til@torvastad.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift