Besøk våre lagsider

17.08 18:00 Torvastad 1 (Stadion) B
Avaldsnes - Torvastad A-Lag -
24.08 18:00 Sakkestad kunstgress B
Haugar - Torvastad A-Lag -
24.08 18:00 Sakkestad (kunst) B
Haugar #1 - Haugar -
29.08 18:00 Kolnes B
Kolnes - Torvastad A-Lag -
07.09 19:30 Gymnasbane 5 B
Hemmingstad - Torvastad A-Lag -
19.06 20:00 Åkra kunstgress B  
Åkra 2 - Torvastad A-Lag 0 - 2  
14.06 19:00 Torvastad 1 (Stadion) B  
Skudenes - Torvastad A-Lag 0 - 3  
04.06 20:00 Åsebøen kunstgress B  
Kopervik 2 - Torvastad A-Lag 1 - 5  
31.05 19:00 Torvastad 1 (Stadion) B  
Hemmingstad - Torvastad A-Lag 0 - 3  
24.05 19:00 Torvastad 1 (Stadion) H  
Torvastad A-Lag - Kolnes IL #1 5 - 1  
25.10 19:00 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
Kolnes - Torvastad A-Lag -  
19.10 19:00 Sakkestad kunstgress B  
Haugar - Torvastad A-Lag -  
04.10 19:00 Avaldsnes 3 B  
Avaldsnes - Torvastad A-Lag -  
27.09 17:40 Torvastad 1 (Stadion) B  
Åkra 2 - Torvastad A-Lag -  
20.09 19:00 Skudenes kunstgress B  
Skudenes - Torvastad A-Lag -  
12.09 18:00 Torvastad 1 (Stadion) B  
Kopervik 2 - Torvastad A-Lag -  
07.09 19:30 Gymnasbane 5 B  
Hemmingstad - Torvastad A-Lag -  
29.08 18:00 Kolnes B  
Kolnes - Torvastad A-Lag -  
24.08 18:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Haugar -  
24.08 18:00 Sakkestad kunstgress B  
Haugar - Torvastad A-Lag -  
17.08 18:00 Torvastad 1 (Stadion) B  
Avaldsnes - Torvastad A-Lag -  
19.06 20:00 Åkra kunstgress B  
Åkra 2 - Torvastad A-Lag 0 - 2  
14.06 19:00 Torvastad 1 (Stadion) B  
Skudenes - Torvastad A-Lag 0 - 3  
04.06 20:00 Åsebøen kunstgress B  
Kopervik 2 - Torvastad A-Lag 1 - 5  
31.05 19:00 Torvastad 1 (Stadion) B  
Hemmingstad - Torvastad A-Lag 0 - 3  
24.05 19:00 Torvastad 1 (Stadion) H  
Torvastad A-Lag - Kolnes IL #1 5 - 1  
14.05 19:00 Torvastad 1 (Stadion) B  
Haugar #1 - Torvastad A-Lag 0 - 1  
09.05 19:00 Avaldsnes gress B  
Avaldsnes #1 - Torvastad A-Lag 0 - 3  
02.05 19:00 Torvastad 1 (Stadion) B  
Åkra 2 - Torvastad A-Lag 0 - 8  
26.04 20:00 Skudenes Kunstgress B  
SUIL - Torvastad A-Lag 1 - 6  
18.04 19:00 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
Kopervik 2 - Torvastad A-Lag 1 - 6  
13.04 19:00 Gymnasbane 5 B  
Hemmingstad - Torvastad A-Lag 0 - 6  
24.03 14:00 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
Sunde - Torvastad A-Lag 2 - 3  
17.03 16:00 Grinde Kunstgress B  
Bremnes IL Menn - Torvastad A-Lag 5 - 2  
14.03 19:30 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
Trott 2 - Torvastad A-Lag 0 - 6  
28.02 20:00 Grinde Kunstgress B  
Skjold IL #1 - Torvastad A-Lag 2 - 3  
08.02 19:30 Torvastad 3 (kunstgras) H  
Torvastad A-Lag - Etne IL #1 5 - 1  
30.01 19:15 Vikahaugane B  
Stord 2 - Torvastad A-Lag 5 - 2  
25.01 19:30 Torvastad 3 (kunstgras) H  
Torvastad A-Lag - Rubbestadnes 5 divisjon 6 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alexander S 33 14 3
Eivind N 23 4
Georg Kaldheim G 21 15 8
Harald André S 21 16 2
Håkon K 24 14 14
Håkon Fosen J 19 17 6
Jakob Z 18 9
Jon Øistein S 32 12 3
Jørgen K. G 15 2
Kenneth M 29 5 1
Kenneth Midtun 19 13 1
Lars Eivind S 21 13
Leif Morten Jægtvik I 21 2
Magne V 20 2
Mats S. A 19 5
Nicholas S 28 16 2
Ole B 32 2
Sebjørn S 29 5 2
Sindre Steinsnes M 31 9
Sondre Taranger O 18 14 9
Svein Arne B 36 15
Sverre K 19 13
Tomas S 29 14 1
Tor Arne A 35 5 1
Tor Inge J 36 14
Vidar B 35 1
Ørjan A 28 11 10
Ørjan S 34 13 2
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift