Torvastad

Utvalg og komiteer

Utvalg og komiteer

BYGG OG ANLEGGSUTVALG

LEDER Vidar Vea 997 90 890 vidar.vea@seadrill.com
MEDLEM Roger Moss Liknes 975 13 975 roger.liknes@karmsund-sveis.no
MEDLEM Øyvind Tveit 957 30 099 oyvind.tveit@volvomaskinservice.no
MEDLEM Rolf Jarle Steinstø 951 99 936  
MEDLEM Christian Fiskåen 916 30 327  
SEKRETÆR Ole Førland 908 68 900 ole@torvastad.no

 

DUGNADSGRUPPE

LEDER Jostein Hagen 900 54 041 ar-jost@online.no
MEDLEM Gunnar Velde 481 17 934 gvelde@broadpark.no
MEDLEM Torjus Lilleskog 478 52 374  
MEDLEM Tor Magne Kristiansen  908 77 597 tor_magne.kristiansen@chello.no
MEDLEM Ola Nordal 984 75 171  
MEDLEM Leif Larsen 932 37 400 leif@stavamek.no
MEDLEM Reidar Torvestad 974 19 174 rtorvestad@gmail.com
MEDLEM Sigmund Storesund 913 76 919 storesunds@yahoo.com
MEDLEM John Kåre Rykkje 915 38 392 ka-rykkj@online.no
MEDLEM Knut Åsheim 971 43 297  
MEDLEM Rolf Arne Osnes 916 91 964 rolf.arne.osnes@haugnett.no
MEDLEM Christen Hausken 416 84 305 c-hauske@online.no
MEDLEM Vidar Mortveit 404 27 662 vidmor@live.com
MEDLEM Bjørn Storesund 981 11 493 b.storesund@gmail.com
MEDLEM Kjell Arnø 905 63 837  
MEDLEM Leiv Hole 976 60 970  
MEDLEM Georg Gabrielsen 916 15 633  
MEDLEM John Sigurd Kvåle 905 30 106  

 

DATA OG IT

MEDLEM Maria Osnes Tønnessen 918 13 048 mariaosnest@gmail.com
MEDLEM Vidar Skjøllingstad    

 

ARRANGEMENTSKOMITE

MEDLEM Ingelill Josefesen 980 67 763 ingjosef@online.no
MEDLEM Gro Anita Severeide 996 43 733 boaase@online.no
MEDLEM Tor Magne Kristiansen 908 77 597 tor_magne.kristiansen@chello.no

 

BASARKOMITE

MEDLEM Linda Storm 418 01 038 linstorm@online.no
MEDLEM Lena M. Bakke 934 50 042 lena.m.bakke@bluezone.no
MEDLEM Astrid Jægtvik 930 24 916 astja@online.no
MEDLEM Margareth Eritsland 926 61 818 margareth.eritsland74@gmail.com
Konsulent  Tor Magne Kristiansen 908 77 597 tor_magne.kristiansen@chello.no

 

DIPLOMKOMITE

LEDER Christen Hausken    
MEDLEM Siv Storesund 478 67 866 sivstoresund@hotmail.com
MEDLEM Heidi Nilsen    

 

ARKIVARER

Kirsten Hausken    
Christen Hausken    

 

VALGKOMITE

MEDLEM Medlem fra Fotball
MEDLEM Medlem fra Fotball
MEDLEM Medlem fra Idrettsskolen
MEDLEM Medlem fra Friidrett
MEDLEM Medlem fra Orientering
MEDLEM Medlem fra Innebandy


Torvastad IL
Hålandsveien 170
4260 TORVASTAD
Tlf. 52 83 95 16
til@torvastad.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift