Besøk våre lagsider

27.03 18:00 Skudenes kunstgress B
SUIL #1 - Torvastad Jenter 14 år -
03.04 18:30 Torvastad 2 (Gras) B
IL Skjoldar #1 - Torvastad Jenter 14 år -
10.04 18:30 Vikedal Kunstgress B
Ølen IL #1 - Torvastad Jenter 14 år -
24.04 17:00 Torvastad 2 (Gras) B
Avaldsnes #1 - Torvastad Jenter 14 år -
06.05 17:00 Sakkestad (kunst) B
Haugar #2 - Torvastad Jenter 14 år -
21.03 20:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #2 - Torvastad Jenter 14 år 0 - 2  
19.03 19:00 Gymnasbane 7 H  
Torvastad Jenter 14 år - Kopervik Jenter 2005 (1) 2 - 6  
19.03 19:00 Gymnasbane 7 B  
Avaldsnes #1 - Torvastad Jenter 14 år 6 - 2  
12.03 19:30 Torvastad 3 (Kunstgras) H  
Torvastad Jenter 14 år - Trott #1 5 - 0  
05.03 17:30 Gymnasbane 7 B  
Haugar #2 - Torvastad Jenter 14 år 3 - 2  
28.10 17:00 Grinde Kunstgress B  
Stegaberg IL Stegaberg/Skjold - Torvastad Jenter 14 år -  
21.10 17:00 Torvastad 2 Gras H  
Torvastad Jenter 14 år - Kolnes IL J 2005 -  
14.10 18:30 Etne kunstgress B  
Etne IL #1 - Torvastad Jenter 14 år -  
30.09 18:30 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
Stegaberg IL Stegaberg/Skjold - Torvastad Jenter 14 år -  
23.09 18:00 Tysværvåg gras 9er B  
Falkeid J14 og J15 - Torvastad Jenter 14 år -  
19.09 17:00 Torvastad 3 (kunstgras) H  
Torvastad Jenter 14 år - Haugar #2 -  
11.09 17:00 Åkra grasbane B  
Åkra IL #1 - Torvastad Jenter 14 år -  
04.09 18:30 Avaldsnes bane 5 B  
Avaldsnes #1 - Torvastad Jenter 14 år -  
26.08 18:30 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
Ølen IL #1 - Torvastad Jenter 14 år -  
21.08 18:30 Skjold Stadion 1 B  
IL Skjoldar #1 - Torvastad Jenter 14 år -  
17.06 17:00 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
SUIL #1 - Torvastad Jenter 14 år -  
17.06 17:00 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
SUIL #1 - Torvastad Jenter 14 år -  
12.06 18:30 Torvastad 2 Gras H  
Torvastad Jenter 14 år - Skjold IL f.05/06 - 1 -  
03.06 17:00 Kolnes (kunstgress) B H  
Torvastad Jenter 14 år - Kolnes IL J 2005 -  
29.05 18:30 Torvastad 2 (Gras) B  
Etne IL #1 - Torvastad Jenter 14 år -  
20.05 18:30 Frakkagjerd Kunstgress B  
Stegaberg IL Stegaberg/Skjold - Torvastad Jenter 14 år -  
13.05 18:30 Torvastad 3 (Kunstgras) H  
Falkeid J14-15 7er - Falkeid J14 og J15 -  
06.05 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #2 - Torvastad Jenter 14 år -  
24.04 17:00 Torvastad 2 (Gras) B  
Avaldsnes #1 - Torvastad Jenter 14 år -  
10.04 18:30 Vikedal Kunstgress B  
Ølen IL #1 - Torvastad Jenter 14 år -  
03.04 18:30 Torvastad 2 (Gras) B  
IL Skjoldar #1 - Torvastad Jenter 14 år -  
27.03 18:00 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Torvastad Jenter 14 år -  
21.03 20:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #2 - Torvastad Jenter 14 år 0 - 2  
19.03 19:00 Gymnasbane 7 B  
Avaldsnes #1 - Torvastad Jenter 14 år 6 - 2  
19.03 19:00 Gymnasbane 7 H  
Torvastad Jenter 14 år - Kopervik Jenter 2005 (1) 2 - 6  
12.03 19:30 Torvastad 3 (Kunstgras) H  
Torvastad Jenter 14 år - Trott #1 5 - 0  
05.03 17:30 Gymnasbane 7 B  
Haugar #2 - Torvastad Jenter 14 år 3 - 2  
19.02 19:30 Torvastad 3 (Kunstgras) H  
Torvastad Jenter 14 år - Avaldsnes #1 5 - 6  
19.02 19:30 Torvestad kunst H  
Torvastad Jenter 14 år - Kopervik Jenter 2005 (1) 5 - 6  
12.02 17:45 Gymnasbane 7 B  
Haugar #1 - Torvastad Jenter 14 år 2 - 2  
05.02 19:30 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
Stegaberg IL Stegaberg/Skjold - Torvastad Jenter 14 år 1 - 4  
02.02 13:30 Skudehallen B  
SUIL #1 - Torvastad Jenter 14 år 1 - 3  
23.01 19:45 Åkra Kunstgress B  
Åkra IL #1 - Torvastad Jenter 14 år 3 - 6  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Caroline kloster P 14 9
Ella H 14 5 1
Ester S 14 9 3
Fleur D 14 8
Hedda Wegner B 14 7
Isabel Fonnes K 15 9 1
Madelene V 14 9 3
Malin T 14 7 8
Mari J 14 9 5
Marion H 14 8
Nora Elise Fjeld S 13 3
Oda S. T 13 1
Sara Marie K 13 1
Sina A 13 2
Sina Voll D 13 2
Sofie D 14 8
Thea H 13 4 2
Thea Kvammen V 14 9 1
Tilde Sørhus H 14 9
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift