Besøk våre lagsider

03.04 17:15 Stegaberg Ny kunstgress B
Stegaberg IL #1 - Haugar Jenter 13 år -
04.04 17:00 Torvestad KG B
Torvastad - Haugar Jenter 13 år -
08.04 17:00 Sakkestad (kunst) H
Haugar Jenter 13 år - Åkra IL #1 -
29.04 18:30 Langeland Kunstgress B
Stord J13 - Haugar Jenter 13 år -
06.05 18:30 Prestegårdsskogen B
Trott #1 - Haugar Jenter 13 år -
25.03 17:00 Kolnes B  
Kolnes IL J 2007 - Haugar Jenter 13 år 0 - 6  
24.03 11:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Torvastad #1 2 - 0  
23.03 10:00 Gymnasbane 7 B  
Kopervik Jenter 2006 (1) - Haugar Jenter 13 år 5 - 3  
20.03 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Haugar Jenter 13 år - Vard Haugesund #1 6 - 2  
18.03 18:30 Torvastad 3B (Kunstgras) B  
Torvastad #1 - Haugar Jenter 13 år 5 - 4  
28.10 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Kopervik Jenter 2006 (1) -  
21.10 18:30 Moster Grendapark KG B  
Moster IL #1 - Haugar Jenter 13 år -  
14.10 16:45 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Haugar #1 -  
02.10 18:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL Svortland 1 - Haugar Jenter 13 år -  
23.09 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Torvastad #1 -  
16.09 17:00 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #1 - Haugar Jenter 13 år -  
09.09 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Trott #1 -  
02.09 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Stord J13 -  
26.08 17:00 Åkra gress B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 13 år -  
19.08 17:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik Jenter 2006 (1) - Haugar Jenter 13 år -  
02.08 10:00 NORWAY CUP B  
- Haugar Jenter 13 år -  
01.08 10:00 NORWAY CUP B  
- Haugar Jenter 13 år -  
31.07 10:00 NORWAY CUP B  
- Haugar Jenter 13 år -  
30.07 10:00 NORWAY CUP B  
- Haugar Jenter 13 år -  
29.07 10:00 NORWAY CUP B  
- Haugar Jenter 13 år -  
17.06 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Moster IL #1 -  
03.06 18:30 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Haugar Jenter 13 år -  
27.05 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Bremnes IL Svortland 1 -  
26.05 10:00 Torvestad B  
J13 - KARMØY CUP - Haugar Jenter 13 år -  
25.05 10:00 Torvestad B  
J13 - KARMØY CUP - Haugar Jenter 13 år -  
20.05 17:00 Torvestad KG B  
Torvastad #1 - Haugar Jenter 13 år -  
13.05 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Vard Haugesund #1 -  
06.05 18:30 Prestegårdsskogen B  
Trott #1 - Haugar Jenter 13 år -  
29.04 18:30 Langeland Kunstgress B  
Stord J13 - Haugar Jenter 13 år -  
08.04 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Åkra IL #1 -  
04.04 17:00 Torvestad KG B  
Torvastad - Haugar Jenter 13 år -  
03.04 17:15 Stegaberg Ny kunstgress B  
Stegaberg IL #1 - Haugar Jenter 13 år -  
25.03 17:00 Kolnes B  
Kolnes IL J 2007 - Haugar Jenter 13 år 0 - 6  
24.03 11:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Torvastad #1 2 - 0  
23.03 10:00 Gymnasbane 7 B  
Kopervik Jenter 2006 (1) - Haugar Jenter 13 år 5 - 3  
20.03 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Haugar Jenter 13 år - Vard Haugesund #1 6 - 2  
18.03 18:30 Torvastad 3B (Kunstgras) B  
Torvastad #1 - Haugar Jenter 13 år 5 - 4  
11.03 18:30 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #6 - Haugar Jenter 13 år 1 - 5  
07.03 18:30 Gymnasbane 6 H  
Haugar Jenter 13 år - Vard Haugesund #1 1 - 1  
06.03 17:15 Åsebøen KG B  
Kopervik Jenter 2007 (1) - Haugar Jenter 13 år 2 - 2  
16.02 17:00 Storhall Karmøy - Bane 2 H  
Haugar Jenter 13 år - Halsnøy - J12 0 - 0  
16.02 15:30 Storhall Karmøy - Bane 2 B  
Åkra 2 - J12 - Haugar Jenter 13 år 1 - 0  
16.02 14:00 Storhall Karmøy - Bane 1 B  
Bremnes 2 - J12 - Haugar Jenter 13 år 3 - 2  
12.02 18:30 Sakkestad (kunst) B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 5  
20.01 15:00 Randaberg Arena B  
KFUM Stavanger - Haugar Jenter 13 år 3 - 0  
20.01 13:45 Randaberg Arena B  
Vardeneset - Haugar Jenter 13 år 3 - 1  
20.01 12:30 Randaberg Arena H  
Haugar Jenter 13 år - Madla 1 - 1  
16.01 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Haugar Jenter 13 år - Kopervik Jenter 2006 (1) 2 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alva M 12 11 2
Andrea M 12 7 1
Andrine Mannes H 12 15 2 2
Anna katrine Vikshåland 12 5 1
Anniken S 12 1
Eilin T 12 4 1
Elida S 12 14 10 8
Elise Engedal S 12 11 1
Erle Sophie H 12 8 2
Hanne B 12 6
Jenny Ljøstad C 12 3 1
Lotta Haugland L 12 11 7 3
Maja W 12 5 2 1
Malene J 12 14 1 10
Malene W 12 6
Maria Lund S 12 11 1
Oline Christiansen H 12 5 1
Ruweyda M 12 6
Sofie L 12 6 1
Sofie Eek B 12 6 2
Thea Sofie Hausken H 12 9 1
Tuva B 12 11 1 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift